НОВОВОЛИНСЬК. ЗВІТУЙТЕСЬ ВЧАСНО ТА ЯКІСНО

0
562

У відповідності до Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність» всі юридичні особи (крім банків та бюджетних установ) незалежно від їх організаційно-правових форм господарювання і форм власності повинні складати і подавати органам статистики фінансову звітність. Крім того, повідомляємо, що згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 26.05.05р. №384 фінансова звітність може подаватися органам державної статистики разом із довідкою про згоду надання даних цієї звітності органам державної влади.
На загальних підставах подають звіти підприємства, що сплачують єдиний податок.
Для звітності за 2013 рік використовуються форми, затверджені відповідними наказами Міністерства фінансів України, наведені у Положеннях (Стандартах) бухгалтерського обліку.
Фінансова звітність за формами №№1, 2, 3, 4, 5, 6 за 2013 рік подається в тисячах гривень без десяткового знаку. Фінансова звітність за формами №№ 1-м, 1-мс, 2-м, 2-мс за 2013 рік подається в тисячах гривень з десятковим знаком.
Термін подання річної фінансової звітності органам державної статистики – не пізніше 28 лютого 2014 року (Постанова Кабінету Міністрів України від 28.02.2000р. №419 (із змінами та доповненнями).
Разом із фінансовою звітністю необхідно подати статистичний звіт за формою №1-підприємництво «Структурне обстеження підприємства за 2013 рік».
Запрошуємо до співпраці всіх респондентів в плані подання фінансової звітності відповідно до вимог, встановлених чинним законодавством. Нагадуємо, що за неподання органам державної статистики даних для проведення державних статистичних спостережень або подання їх недостовірними, не в повному обсязі чи із запізненням, передбачено накладання штрафу на винних посадових осіб від десяти до п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Головне управління статистики
у Волинській області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here