У Нововолинську обговорили особливості бюджету 2015 року

0
1401

Основні питання, які були розглянуті на прес-конференції: заборгованість по заробітній платі бюджетним установам та особливості бюджету 2015 року. В першу чергу Віктор Сапожніков наголосив, що виплата зарплати медикам та освітянам на місцевому рівні не вирішується, оскільки кошти вони отримують з субвенції державного бюджету, яка станом на 20 січня не надійшла.

«Сьогодні народними депутатами змінено бюджетний кодекс і низку законодавчих документів. Зарплату медикам і освітянам, ми як і по всій Україні отримуємо з субвенції державного бюджету. Тому, на жаль, на місцевому рівні, це питання не вирішується. Міська влада, докладатиме зусиль, аби  забезпечити виконання всіх соціальних програм, виплату заробітної плати бюджетникам та вирішення питань, покладених на органи місцевого самоврядування»,— каже Віктор Сапожніков, міський голова Нововолинська. 

Бюджет 2015 року дещо менший за попередній, він складає 232 мільйони гривень, враховуючи нинішню ситуацію з курсом валюти цих коштів недостатньо.

«Разом із субвенцією бюджет міста 2015 складає 232 млн. грн. проти 235 млн. грн. минулого року. Враховуючи індекс цін стосовно долара та євро, цих коштів недостатньо. Податок з доходів фізичних осіб, який був головний по наповненню бюджету, зменшився з 75% до 60% — це значно знизить надходження до міського бюджету. Не вистачає близько 4 млн.грн. на  освітянську галузь»,— зазначив  Віктор Сапожніков. 

Кошторис на  2015 рік буде прийнятий на сорок другій сесії міської ради, яка запланована на 27 січня.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here