Факультатив «Енергозбереження»

0
1166

У рамках проекту «Перший крок у переході на відновлювальні джерела енергії у місті Нововолинську» у ЗОШ №2 розпочав свою роботу факультатив «Енергозбереження» для учнів 7-8 класів.

Команда управління економічної політики та інвестицій, що проводить заняття, має на меті не лише навчити школярів теоретичним знанням у сфері раціонального використання ресурсів, а й на практиці показати, як успішно діють принципи енергозбереження та заохотити дітей до самостійного пошуку таких шляхів.

Відтак, 19 листопада відбулася чергова зустріч, котра розпочалася з відео-уроку на тему «Джеймс Ватт. Універсальна парова машина подвійної дії», котрий дав можливість присутнім усвідомити те, що із кінця 18 століття людство почало інтенсивно займатися видобутком різних видів палива, більшість із яких – не відновні. Діти зрозуміли, що паливо, яким ми користуємось сьогодні, а це нафта і газ, уже через 40-50 років закінчиться, а відтак потрібно шукати інші – альтернативні джерела енергії.

У другій частині факультативу школярі мали змогу попрацювати з навчальними наборами «Наука і техніка» та «Відновлювальні джерела енергії» та ознайомитись із принципами виробництва, передачі, збереження, перетворення і споживання енергії та побудови простих механізмів. Зокрема учні побудували модель машини для очистки вулиць міста.

За словами координатора проекту Василя Мигаса, подібні заняття відбуватимуться також і в інших навчальних закладах міста, адже поширення культури енергозбереження є однією із головних цілей проекту «Перший крок у переході на відновлювані джерела енергії у місті Нововолинську», який фінансується Європейським Союзом.

novovolynsk-rada.gov.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here