У лісах Волинської області підрахують тварин

0
59

У січні на Волині розпочався облік мисливських тварин, який триватиме до 15 лютого цього року.

До таксаційних заходів залучаються єгері лісомисливських господарств, працівники національних природних парків і заповідників, районні користувачі мисливських угідь, районні мисливствознавці, представники держспоживслужби, УТМР, Українського товариства охорони природи, громадських природоохоронних організацій, – повідомляє пресслужба Волинського ОУЛМГ.

Під час проведення обліку, крім огляду місцевості, єгері вдаються до прогонів звірини, стежать за їх перебуванням на підгодівельних майданчиках.

Цьогорічний облік дещо ускладнюється через відсутність снігу, адже за слідами найлегше простежити не лише міграцію звірів у лісових масивах, а й визначити їх кількість.

В результаті обліку відбувається визначення видового складу, встановлюються місця проживання тварин, їх міграції, територіального розміщення, чисельність у різних угіддях тощо.

За підсумками таксації оцінюється та планується діяльність, визначаються норми добування на наступний мисливський сезон, за потреби, приймаються рішення щодо необхідності часткової або повної заборони полювання на певний вид дичини, визначається динаміка чисельності тварин.

Після закінчення обліку мисливствознавці узагальнять отриману інформацію і підготують проекти лімітів використання мисливських тварин у сезон полювання 2020/2021 рр.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here