Стрічка-розслідування «Навмисна смерть»: до Нововолинська завітає мандрівний фестиваль

0
597

З 22 листопада по 8 грудня на Волині відбудеться ХVI Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA (єдиний в Україні фестиваль на правову тематику).

У Нововолинську 6 грудня о 12:00 у міському Палаці культури відбудеться показ стрічки-розслідування «Навмисна смерть», – про це йдеться на офіційній сторінці Нововолинської центральної міської бібліотеки.

Споживачі люблять і живуть своїми смартфонами, планшетами та лептопами. Шквал технологічних новинок безупинно виливається на ринок, обіцяючи деталі кращий зв’язок, нескінченні розваги та миттєву інформацію. Обсяги вражають. До 2020 року чотири мільярди людей матимуть особистий комп’ютер. У п’ятьох мільярдів будуть мобільні телефони. Але в цієї революції є й темна сторона, прихована від більшості споживачів. У своєму розслідуванні, що відбувається по всьому світі, режисерка Сью Вільямс викриває залаштунки індустрії електроніки та доводить, що навіть найменші гаджети мають смертельні наслідки для довкілля та здоров’я“, – йдеться у повідомленні.

НАГОРОДИ:

2016 – Шеффілдський кінофестиваль, «Зелена нагорода» – особлива згадка

Захід відбувається за підтримки Посольства Швеції в Україні, Королівства Нідерландів та ініціатива «Moving Docs».

Організатор фестивалю на Волині – Волинський прес-клуб. Очікуємо приїзд регіональної координаторки Волинської обласної громадської організації «Волинський прес-клуб» Богдани Стельмах.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here