Працюють телефони довіри ГУ ДСНС України у Волинській області

0
2431
Close-up Of A Businesswoman's Hand Calling On Landline

Жителям та гостям Нововолинської територіальної громади нагадують про телефон та електронну пошту довіри задля запобігання та виявлення корупції. Про це повідомляють у Володимирському РУ ГУ ДСНС України у Волинській області.

З метою своєчасного отримання та оперативного реагування на факти корупції та інших ганебних вчинків у Головному управлінні Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Волинській області функціонують спеціальні телефонні лінії та електронна скринька для повідомлень.

Якщо у вас є достовірна інформація про порушення вимог Закону України “Про запобігання корупції” або вчинення інших правопорушень працівниками Володимирського районного управління та 3 державного пожежно-рятувального загону Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій звертайтесь за телефонами: (0332)777-611, (067) 811-05-06, szvk@vl.dsns.gov.ua.

Також ви можете звернутись листом або особисто за адресою: 43020, м. Луцьк, вул. Електроапаратна, 6.
Приймання повідомлень на «телефон довіри» та «електронну пошту довіри» здійснює сектор з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління ДСНС України у Волинській області.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here