Раки, передракові стани та новоутворення: повідомили результати обстеження нововолинців на пересувному мамографі.

1
1759

Як ми уже повідомляли, з 22 липня 2019 року у Нововолинську працював пересувний цифровий мамограф з Волинського обласного медичного центру онкології. Усі охочі мешканці міста мали можливість пройти безкоштовний  огляд до 2 серпня, а згодом обладнання транспортували і до селища Благодатного.

На заклики медиків відреагували – обстеження пройшли 545 жінок та двоє чоловіків.  Заступниця головної лікарки Нововолинського Центру ПМСД Людмила Корзонюк  поділилась результатами, які шокують:

«У обстежених було виконано 1094 дослідження молочних залоз. Лікарі виявили 3 раки, 8 передракових стани, 22 патології молочних залоз, 1 підозру та 2 підтверджених новоутвори, 4 кисти та 8 локальних фіброаденоматозів», – розповіла лікарка.

Наразі працівники центру ПМСД  телефонують жінкам та повідомляють результати обстежень, направляють на додаткові обстеження.

Лікарі закликають жінок після 35-ти проходити обстеження не рідше, ніж раз у два роки. А старших не нехтувати діагностикою і обстежувати молочні залози щороку. Хворобу легко вилікувати, якщо вчасно виявити її.

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here