Про сайт

Сайт нововолинськ.com.ua створений із метою популяризації інформації про наше чудове місто у всесвітній мережі, об’єктивного і правдивого висвітлення подій, що відбуваються, для згуртування нововолинців у місті і за його межами.

Портал Новини Нововолинська створений для живого, незаангажованого спілкування – в коментарях і на сторінках віртуального ресурсу.

Сайт НОВОВОЛИНСЬК.com.ua – для кращого пізнання рідного міста і один одного.

Тут Ви можете ознайомитися зі статистикою, безкоштовно подати оголошення, переглянути цікаві фотографії або додати свої, а також, не виходячи з дому, оглянути Нововолинськ через веб-камери.

Крім того, на сайті можна знайти багато цікавої інформації на різні теми, поспілкуватися з однодумцями, винести на загальне обговорення наболілі питання і запропонувати шляхи їх розв’язання.

Не залишайтеся сам на сам із проблемами – доносьте їх до громадськості, а інформаційний Портал Нововолинська допоможе Вам їх вирішити – через звертання у потрібні органи влади і подальше висвітлення на сторінках сайту.

Якщо Ви нововолинець або Вам просто не байдуже наше місто – приєднуйтеся!

Якщо Ви прагнете щось змінити у житті Нововолинська, а разом із тим – у своєму власному, – не лишайтеся осторонь, беріть участь у житті СВОГО міста і САМІ створюйте новини, доносьте їх до містян, гостей і читачів сайту вчасно і без цензури!

У безмежному морі інтернет-інформації Нововолинськ має зайняти достойне місце.

Наше місто – найкраще! Про нього має знати весь світ!