У Нововолинську влаштували дитяче свято з нагоди Дня Конституції України

0
390

28 червня в Україні відзначається державне свято – День Конституції України. Річницю з дня прийняття Основного закону країни в Україні відзначають щорічно, починаючи з 1996 року. У цей день для маленьких жителів Нововолинська та дітей із родин вимушених переселенців провели дитяче свято у центрі “Простір дружній до дитини”, що функціонує при БФ “Карітас-Волинь”.

Директор благодійної організації отець Володимир Кметь привітав присутніх із важливим для українців святом: “Сьогодні ми вкотре відзначаємо День Конституції України. Хотілося б помолитися, бо дуже багато наших дідів та прадідів молилися, аби цей день настав”.

Розпочали захід зі спільної молитви. Опісля виконали урочисту пісню.

 

Малечі розповіли про державні, народні символи та про відомих особистостей таких як, наприклад, Пилип Орлик. Крім цього, діткам запропонували різноманітні розваги, конкурси та ігри. Разом з ювенальною поліцейською Людмилою Самолюк дівчатка та хлопчики виготовляли синьо-жовті стяги, які передадуть військовим. Заодно усі разом повторили, куди телефонувати у разі небезпеки.

Координаторка проєкту “Надзвичайне реагування на гуманітарну кризу в Україні” за підтримки ADA Анна Троян розповіла, що мета сьогоднішньої зустрічі – розповісти більше про рідну державу, показати, що Україна єдина.

“Сьогодні наш перший захід. Ми запросили у гості ювенальну поліцейську Людмилу Самолюк. Провели майстер-клас з виготовлення прапорців з фетру. Подарунки від дітей передадуть нашим воїнам. Ми хотіли розказати діткам трохи про історію свята і щоб вони відчули себе захищеними. Ми усіляко намагалися створити їм позитивну атмосферу”, – каже координаторка проєкту.

До слова, проєкти стартували близько місяця тому при благодійному фонді “Карітас-Волинь”. Це всебічна допомога родинам, які змушені були покинути свої домівки, родинам військових, дітям та нововолинцям, які також потребують допомоги.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here