МОН рекомендує школам та вишам запровадити дистанційне навчання

0
108

Міністерство освіти і науки надіслало управлінням освіти та керівникам шкіл, коледжів, технікумів та вишів у деяких регіонах рекомендаційні листи з проханням перейти на дистанційне навчання.

Таке рішення прийняли у зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації в конкретних регіонах. У МОН врахували консультації з Міністерством охорони здоров’я, пише 24 канал.

Згідно з листом, МОН рекомендує:

– у школах – організувати навчання для учнів 5 – 11 класів дистанційно щонайменше протягом двох тижнів;

– у закладах професійної (професійно-технічної) освіти організувати перехід на навчання за дистанційною та/або змішаною формою зі змінами графіку та розкладу занять;

– у коледжах та вишах – запровадити дистанційне навчання від 27 січня до 25 лютого 2022 року, урахувавши необхідні зміни до розкладу занять.

Військові виші та коледжі організовують освітній процес відповідно до рішень державних органів, у сфері управління яких перебувають.

У МОН додали, що незалежно від епідемічної ситуації, учням початкової школи, закладів спеціальної освіти та вихованцям садочків дозволяється навчатися очно.

У листах зазначено, що необхідно провести додаткову роз’яснювальну роботу з колективами закладів щодо організації освітнього процесу в умовах карантину.

Нагадаємо, 25 січня у Луцькій міській громаді учнів 5-11 класів вирішили перевести на режим роботи з використанням дистанційних технологій навчання з 26 січня по 6 лютого. Окрім цього, у навчальних закладах Володимира школярі також перейшли на “дистанційку”.

До слова, за минулу добу, 25 січня, в Україні зареєстрували понад 24 тисячі нових випадків зараження коронавірусом. Востаннє таку кількість хворих реєстрували у першій половині листопада. Окрім того, кількість госпіталізованих у порівнянні з позавчорашнім днем зросла удвічі – 3 073 проти 1 507.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here