Негода на Волині знеструмила два населених пункти

0
101

В Україні сильні пориви вітру знеструмили 349 населених пунктів у 10 областях.

Про це інформує Державна служба з надзвичайних ситуацій.

«Станом на 7 год. 18 січня внаслідок ускладнення погодних умов (пориви вітру) через спрацювання систем автоматичного захисту ЛЕП знеструмлено 349 населених пунктів у 10 областях (Київська – 93, Житомирська – 68, Тернопільська – 57, Чернігівська – 42, Львівська – 31, Хмельницька – 29, Чернівецька – 18, Кіровоградська – 6, Закарпатська – 3 та Волинська – 2)», – ідеться у повідомленні.

До відновлення електропостачання залучали бригади обленерго.

За інформацією рятувальників, в Івано-Франківській області 17 січня в селі Загайпіль Коломийського району внаслідок шквального вітру пошкоджено дах будинку культури на площі 30 м2.

У Чернівецькій області 17 січня внаслідок шквального вітру пошкоджено дахи житлового будинку на площі 60 м2 та торгово-офісної будівлі на площі 150 м2 в місті Чернівці.

Крім того, пошкоджено дах загальноосвітньої школи на площі 30 м2 у селі Валя Кузьміна Чернівецького району, на території області розпиляно та прибрано три повалених дерева. Від ДСНС залучалося 16 осіб та чотири одиниці техніки.

Протягом доби підрозділами ДСНС розпиляні та прибрані 21 повалене дерево та здійснено три буксирування автомобілів (поодинокі випадки на території шести областей).

Всього залучалося 89 осіб та 22 одиниці техніки.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here