Проїзд у маршрутках Нововолинська здорожчає на дві гривні

0
971

У Нововолинську оприлюднили проєкт рішення про встановлення тарифів на міських автобусних маршрутах. У документі пропонуєть встановити нову  вартість проїзду в громадському транспорті по місту – 7 гривень.

Як повідомляють на сайті Нововолинської міської ради, проєкт рішення підготовлений з метою приведення тарифів до економічно-обґрунтованого рівня, враховуючи звернення перевізників щодо потреби приведення у відповідність розміру тарифів на послуги міського пасажирського транспорту економічно-обґрунтованим витратам, збереження якості надання послуг з перевезення пасажирів на належному рівні, покращення результатів фінансово-господарської діяльності перевізників міста, створення умов для забезпечення конкуренції на ринку пасажирських перевезень на міських маршрутах.

Нагадаємо, востаннє вартість проїзду в нововолинських маршрутках піднімали з січня 2019 року. Нині проїзд у громадському транспорті містом вартує 5 гривень. Натомість проектом рішення пропонують збільшити вартість на дві гривні. Власне рішення розглянуть на засіданні виконавчого комітету у лютому цього року.

Зауваження та пропозиції до проєкту регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу просять надавати у письмовій формі від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань протягом місяця з дня оприлюднення (13.01.2022) на адресу розробника: м. Нововолинськ, проспект Дружби, 27, каб. 418

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here