Директор КП “Нововолинськтеплокомуненерго” зустрівся із жителями Благодатного

0
62

Нові платіжки за комунальні послуги, які отримали жителі селища Нововолинської територіальної громади цього місяця відверто їх шокували. Мешканці Благодатного з індивідуальним опаленням тепер платитимуть за обігрів сходових кліток, горищ і підвалів у багатоповерхівках.

Відтак, сьогодні, 13 січня, у Благодатному відбулася зустріч місцевих мешканців із керівництвом КП “Нововолинськтеплокомуненерго”, яку ініціювали самі ж мешканці. У приміщенні Будинку культури зібралося чимало жителів селища, запрошені були також і голови ОСББ. Зокрема, на захід, аби відповісти на усі запитання щодо нових платіжок завітав директор підприємства Олександр Мотика, начальниця абонентського відділу Лілія Захарчук.

Жителі кажуть, що не розуміють звідки такі великі суми, і чому вони повинні оплачувати послуги, якими не користуються.

За словами Олександра Мотики, оплату за тепло нараховують через зміни до закону про житлово-комунальні послуги.

“У методиці розподілу, яку затвердили ще у 2018 році, але оскільки готували всі документи, то нові правила почали діяти з початку цього сезону. Там чітко вказано, що участь у витратах будинку мають нести всі люди. Оскільки, будинок частково підключений до системи централізованого опалення”, – каже директор комунального підприємства.

Відповідно до змін, навіть ті мешканці, які давно від’єдналися від централізованого теплопостачання мають брати участь у загальних витратах будинку. Як повідомив директор Нововолинськтеплокомуненеро, ця участь йде у відсотковому співвідношенні в залежності від того, скільки поверхів має будівля.

“Від загального споживання тепла, яке нараховано по будинку, чи по приладу обліку, чи по питомій нормі, від цієї кількості, обсягу теплової енергії береться 8% і ділиться на всіх співвласників будинку”, – додав Олександр Мотика.

Словом, ці 8% йдуть на забезпечення функціонування внутрішньобудинкової системи. 92% сплачують ті мешканці, які отримають послуги централізованого теплопостачання. А інші 8% діляться на усіх мешканців.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here