У Нововолинському ЦПТО провели екскурсію для місцевих школярів

0
171

В рамках проведення Всеукраїнського тижня професійної та професійно-технічної освіти фахівці Нововолинської міської філії Волинського обласного центру зайнятості організували для учнів Нововолинської спеціальної школи Волинської обласної ради професіографічну екскурсію у ДНЗ «Нововолинський ЦПТО». Про це інформують на сторінці Нововолинської міської ради у фейсбуці.

Під час зустрічі школярі мали можливість ознайомитися з навчальним закладом, його історією, традиціями, сучасною матеріально-технічною базою, умовами прийому та навчання, отримали інформацію щодо широкого спектра сучасних перспективних робітничих професій, оглянули кабінети спеціальних дисциплін, майстерні виробничого навчання для перукарів та кравців, ознайомилися з обладнанням, переглянули презентацію професії «Кравець. Вишивальниця».

 Викладачі наголосили про нагальну актуальність саме робітничих професій, та що правильний вибір навчального закладу – це безперечний шанс досягти добробуту і впевненості у завтрашньому дні! Школярам побажали наснаги та свідомого вибору майбутньої професії.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here