Мер Нововолинська Борис Карпус отримує найбільшу зарплату серед своїх колег з інших громад

0
1077

До складу Володимир-Волинського району входить 11 територіальних громад. Сумарно керівництву громад за 8 місяців цього року нарахували 9,12 мільйона гривень зарплати. Серед керівного складу територіальних громад найбільше заробляє міський голова Нововолинська Борис Карпус – у середньому майже 48 тисяч гривень на місяць, а найменше — заступниця голови Павлівської громади Ніна Петренко – близько 12 тисяч на місяць.

Центр журналістських розслідувань «Сила правди» дослідив скільки отримують міські, сільські і селищні голови, їхні заступники, секретарі та керуючі справами у територіальних громадах Володимир-Волинського району. На запит «Сили правди» громади надали інформацію про нарахування зарплати керівництву із 1-го січня до 31-го серпня 2021 року.

Загалом після реформи децентралізації та змін в адміністративно-територіальному устрої у громадах Володимир-Волинського району працює троє міських, двоє селищних та шість сільських голів, а ще 18 заступників та керуючих справами виконкомів і 11 секретарів рад.

У середньому найбільше у місяць на зарплати керівному складу за 8 місяців 2021 року витрачала Володимир-Волинська територіальна громада — 179,3 тисячі гривень, Нововолинська — 160,5 тисячі гривень. Більше 100 тисяч на місяць витрачала також Локачинська та Іваничівська громади. У сільських територіальних громадах на зарплати керівництва йшло до 90 тисяч гривень на місяць. Найменше — у Поромівській — в середньому 43,2 тисячі гривень.

Варто відзначити, що усі наведені нижче зарплати – те, що нарахували посадовцям, без вирахування податку. Відповідно, на руки вони отримують дещо менше.

В інфографіці нижче усі нарахування диференційовані за загальною сумою із врахуванням усіх статей, які її складають (стосовно тих громад, які повідомили відповідну інформацію), та власні розрахунки «Сили правди» стосовно середньомісячних нарахувань і за винятком нерегулярних виплат, як от декретні та матеріальна допомога.

Серед очільників територіальних громад найбільшу зарплату за вісім місяців 2021-го отримував міський голова Нововолинська Борис Карпус. За вказаний період часу разом із надбавками та преміями йому нарахували 479,4 тисячі гривень. При окладі 15 тисяч гривень на місяць, посадовець отримує щомісяця більше 20 тисяч гривень премії та більше 8 тисяч надбавки. Також у липні Борису Карпусу виплатили 49 тисяч гривень матеріальної допомоги на оздоровлення, а ще за місяць – він скористався можливістю отримати ще стільки ж матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових питань. В середньому щомісяця виходить приблизно 47 тисяч гривень.

Заступниця Нововолинського міського голови Вікторія Скриннік заробила 365,5 тисячі гривень. Окрім виплати за ранг, стаж та індексації, щомісяця вона отримувала 18 тисяч гривень премії та 7,5 тисячі гривень надбавки. А у серпні їй нарахували 40,7 тисяч гривень матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань.

Ще одна заступниця мера Нововолинська Юлія Лефтер заробила 344 тисячі гривень. Крім посадового окладу вона отримувала щомісяця по 16 тисяч гривень премії. У серпні їй нарахували 37,6 тисячі гривень матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань.

Найвищу зарплату серед секретарів рад отримувала представниця Нововолинська Олена Шаповал. Вона заробила 339,7 тисяч гривень. Щомісяця їй нараховували 12-15 тисяч гривень премії. Також вона скористалася можливістю отримати 34 тисячі гривень матеріальної допомоги на оздоровлення та стільки ж – матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових питань. В середньому ж Шаповал нараховували 34 тисячі гривень зарплати на місяць.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here