Олег Шипелик звітував депутатам про роботу Нововолинської ЦМЛ за 2021 рік

0
272

Сьогодні, 26-го листопада, в Нововолинській міській раді відбулася дев’ята сесія восьмого скликання. На розгляд пленарного засідання винесено понад 100 питань порядку денного, які стосуються різних сфер життєдіяльності міста. Усі питання попередньо обговорювали на Дні депутата, який провели 24-го листопада, а також на профільних комісіях.

На пленарному засіданні заслухали директора комунального некомерційного підприємства “Нововолинська центральна міська лікарня” Олега Шипелика. Він звітував про роботу установи за 2021 рік. Інше питання порядку денного – про внесення змін до “Програми розвитку і підтримки комунальних закладів охорони здоров’я Нововолинської міської територіальної громади на 2019-2021 роки” затвердженої рішенням міської ради від 23 травня 2019 року депутати вирішили не заслуховувати. Оскільки цю інформацію очільник підприємства доповів на Дні депутата.

Так, за 10 місяців 2021 року у медзакладі проліковано 7217 пацієнтів, а це на 22% більше, аніж за відповідний період минулого року. Проведено 2085 операцій.

За словами директора, із загальної кількості прооперованих 35% – жителі інших міст, а в урологічному та офтальмологічному відділенні кількість таких людей складає 48%. Також за 10 місяців відбулося 358 пологів. Серед них 154 – іногородні.

Нагадаємо, що у Нововолинські центральні міській лікарні є можливість госпіталізовувати хворих на коронавірусну інфекцію. Відтак, за 10 місяців проліковано 1096 хворих на COVID-19. З них 170 осіб, а це 16%, жителі інших міст чи районів. За даний період у лікарні від ускладнень коронавірусної хвороби померло 88 громадян. Це 8% із загальної кількості.

“Нам вдалося налагодити систему централізованого киснепостачання. І уже 66 ліжок підключені до централізованого кисню. У наших планах – підключення ще 100 ліжок. Ми розширили перелік ліцензованої лікарської практики для надання медичної допомоги дітям за спеціальностями – офтальмологія, анестезіологія, травматологія та урологія. Окрім цього, започатковано роботу власного комп’ютерного томографа “, – розповів очільник установи.

Через поширення коронавірусної хвороби кількість госпіталізованих стрімко зростає у порівнянні з першою хвилею, тому в медичному закладі розгорнуто рекордну кількість ліжок для хворих на коронавірус – 200.

Також Олег Шипелик доповів, що для покращення умов праці медпрацівників моргу встановлено електробойлер та відремонтовано систему водопостачання. За рахунок виділених 50 000 гривень з місцевого бюджету проведено поточний ремонт сходової клітки в приміщенні екстреної медичної допомоги.

Власне, депутати визнали звіт директора комунальної некомерційного підприємства “Нововолинська центральна міська лікарня” задовільним та підтримали проєкт рішення.

Окрім цього, на сесію завітали народний депутат України Ігор Гузь, депутати районної та обласної ради. Нардеп доповів про свою роботу за рік, поділився планами на найближчий час, відповів на питання депутатів Нововолинської міської ради.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here