Власники нерухомості сплатили до міського бюджету Нововолинська понад 10 мільйонів гривень податку

0
81

Юридичні та фізичні особи Нововолинська – власники нерухомості, що підлягає оподаткуванню, в січні-жовтні 2021 року сплатили до міського бюджету 10,6 мільйона гривень податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

Сума сплаченого податку на нерухомість у Нововолинську на 18,5 відсотка перевищує аналогічні показники минулого року. Про це повідомляють на головному сайті міста.

Нагадаємо, що до 1 липня фахівці податкової служби формували та надсилали податкові повідомлення-рішення про нараховану суму податку на нерухомість громадянам. Кожен власник нерухомості має право на звірку з органами ДПС щодо нарахованої суми податку та показ у базах даних інформації про належне майно. Таку звірку можна провести в Центрі обслуговування платників.

Якщо ж власник придбав нерухоме майно за доходи, з яких не повною мірою сплачував податки, то саме зараз він має законні підстави легалізувати набуті активи, – нагадують у Головному управлінні ДПС у Волинській області.

Щоб скористатися правом на податкову амністію до 1 вересня 2022 року потрібно заповнити в Електронному кабінеті й подати одноразову добровільну (спеціальну) декларацію, згодом сплатити передбачений спеціальний збір. Про те, як це зробити правильно – детальна інформація в банері «Одноразове добровільне декларування». .

Нагадаємо, що спілкуватися з податковою службою дистанційно можна за допомогою сервісу «InfoTAX».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here