Рятувальники Нововолинська отримали нові комплекти бойового одягу та взуття

0
202

Рятувальникам 5-ї Державної пожежно-рятувальної частини міста Нововолинська отримали новеньку амуніцію. Сьогодні, 23-го листопада, форму та взуття надзвичайникам урочисто вручив міський голова Борис Карпус. Так, фахівці ДСНС отримали 14 пар термостійких чобіт, 16 пожежних рукавів та 5 комплектів бойового одягу.

Враховуючи специфіку роботи вогнеборців вони потребують особливо якісного одягу, тому на придбання саме такої форми витратили 120 тис. гривень, які були виділені із міського бюджету. Зокрема, кошти передбачені програмою захисту населення і території від надзвичайної ситуації техногенного і природного характеру у Нововолинській міській територіальній громаді, яку міськрада затвердила у 2021 році.

Сучасний спецодяг допоможе рятувальникам ефективніше виконувати поставлені завдання з ліквідації надзвичайних ситуацій різного характеру та надавати допомогу постраждалим.

“Ця допомога – це кошти платників податків місцевої громади. За ці кошти закупили черевики, форму спеціальну та пожежні рукави. Це були ваші пропозиції. Все для того, аби вам було комфортно працювати в гідних умовах”, – звернувся до присутніх Борис Карпус.

На заході також були присутні начальник 3-ї ДПРЗ ГУ ДСНС України у Волинській області полковник служби цивільного захисту Іван Саюк, начальник Володимир-Волинського РУ ГУ ДСНС України у Волинській області підполковник служби цивільного захисту В’ячеслав Процюк та особовий склад 5-ї ДПРЧ.

Іван Саюк подякував керівництву міста та зауважив, що міська влада завжди з увагою ставиться до проблем рятувальників:“Дякуємо, що нашому пожежно-рятувальному підрозділу надали матеріальну допомогу. Це значно дозволить покращити матеріальне становище нашого підрозділу, покращить боєздатність, а також безпеку праці наших працівників”. 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here