Повторно оголосили конкурс на заміщення посади директора бібліотеки

0
168

Відповідно до статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про культуру» оголошується конкурс на заміщення вакантної посади закладу культури, а саме: директора Нововолинської централізованої бібліотечної системи  Нововолинської міської ради Волинської області.

Про це повідомляють на сайті міськради.

Керівником закладу культури не може бути призначена особа, яка:

  • за рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена;
  • має судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;
  • є близькою особою або членом сім’ї керівників органу управління.

Вимоги до кандидатів:

– освіта вища;

– стаж роботи у сфері культури не менше трьох років;

– вільне володіння державною мовою та здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до відділу культури виконавчого комітету Нововолинської міської ради, що знаходиться за адресою м. Нововолинськ, проспект Дружби, 27 та направляють за ел. адресою: kultura@nov-rada.gov.ua такі документи:

– заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”;

– автобіографію, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;

– копію документа, що посвідчує особу;

– копії документів про вищу освіту;

– два рекомендаційні листи довільної форми;

– мотиваційний лист довільної форми;

– рівень володіння державною мовою, який засвідчується документом про повну загальну середню освіту за умови, що такий документ підтверджує вивчення особою української мови як навчального предмета (дисципліни), або державним сертифікатом про рівень володіння державною мовою;

– копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж роботи у сфері культури не менше трьох років;

-копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

– проєкт програми розвитку закладу культури на один і п’ять років.

Перелік зазначених документів є вичерпним. Особа може надати інші документи, які, на її думку, підтверджують її професійні чи моральні якості.

Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації.

Кандидат під час проходження конкурсу конкурсній комісії презентує публічні презентації проєктів програм розвитку закладу культури на один і п’ять років.

Про дату та час проведення засідань конкурсної комісії претенденти додатково повідомляються за вказаними контактними номерами телефону та/або адресу електронної пошти.

Документи приймаються з 13 жовтня по 11 листопада 2021 року (упродовж 30 днів після оголошення конкурсу).

Строк проведення конкурсу до 12 грудня 2021 року.

Конкурсний добір проводиться публічно.

Умови праці за посадою директора Нововолинської централізованої бібліотечної системи Нововолинської міської ради Волинської області передбаченні Колективним договором, з якими можна ознайомитись в установі, на керівника, якого проводиться конкурс.

Формування складу конкурсної комісії з конкурсного добору на посаду директора Нововолинської централізованої бібліотечної системи Нововолинської міської ради Волинської області розпочнеться 13 жовтня 2021 року.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here