Рятувальники Нововолинська провели рейд у Поромівській громаді

0
149

Сьогодні, 12-го жовтня, на території Поромівської територіальної громади провели рейд. Так, провідна інспекторка Володимир-Волинського районного управління ДСНС у Волинській області Тетяна Баранчук спільно з поліцейським офіцером громади Володимиром Гілем, директоркою Центру надання соціальних послуг Іриною Новосад та за участі старости Бужанки Юрія Шулякевича провели інформаційно-роз‘яснювальну роботу з жителями таких сіл, як Млинище, Лежниця, Бортнів.

У ході рейду відвідали осіб, які потрапили у важкі життєві обставини. А також по будинках непрацездатних самотніх громадян похилого віку.

У період опалювального сезону збільшується кількість виникнення нещасних випадків, пов’язаних з порушенням правил експлуатації електроприладів, газового обладнання та пічного опалення. У зв’язку з тим, що температура навколишнього середовища знижується і люди обігрівають свої помешкання, інколи обираючи для цього небезпечні способи.

Аби запобігти трагедіям та вчасно навчити громадян правилам безпеки провідна інспекторка Тетяна Баранчук провела роз’яснювальну роботу та нагадала їм про необхідність своєчасного прочищення та перевірки димових і вентиляційних каналів, щоб надалі запобігти нещасним випадкам. Крім того, співробітники ДСНС звернули увагу батьків на постійному контролі за розвагами дітей та навчанні малечі правилам безпеки життєдіяльності.

Як зазначила директорка Центру надання соціальних послуг Ірина Новосад, на території громади знаходиться чимало людей, яким потрібна допомога. А такі спільні рейди з фахівцями ДСНС, які нагадують правила безпеки, допомагають убезпечити їх від надзвичайних ситуацій.

Також селянам вручалися експрес-інформації й пам’ятки з правилами безпеки.

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here