Нововолинські рятувальники нагадують про правила пожежної безпеки під час святкування Дня захисника України

0
70

Невдовзі відбудеться святкування Дня захисника України. Практика засвідчує: у такі святкові дні зростає ризик виникнення пожеж та надзвичайних подій.

Щоб запобігти загибелі та травмуванню людей Управління ДСНС України у Волинській області закликає дотримуватися вимог безпеки. Зокрема, у місцях проведення масового культурно-видовищного заходу не прагніть потрапити в найбільш щільне скупчення людей на обмеженому просторі. Якщо вам доведеться зіткнутися з порушенням правил пожежної безпеки та громадського порядку, найбезпечніше буде залишити цей захід. Не наближайтеся до груп осіб, які поводяться агресивно.

Про це інформують рятувальники Нововолинська.

Окрім цього, заздалегідь вивчіть шляхи можливої евакуації при відвідуванні місць масового скупчення людей. Обмежте вживання спиртних напоїв під час участі у святкових заходах, а особливо під час відпочинку. Не залишайте дітей без нагляду.

Натрапивши на підозрілий предмет, схожий на вибухонебезпечний, за жодних обставин не зачіпайте його, а негайно телефонуйте на «101» або «102».

Якщо ви помітили пожежу або іншу надзвичайну ситуацію, повідомте про це службу порятунку за номером «101». Безпечного святкування.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here