У Нововолинську відсьогодні розпочинається опалювальний сезон

0
45

Із понеділка, 11 жовтня, у Нововолинську стартує опалювальний сезон. Теплопостачання подаватимуть до усіх шкіл, садочків та до житлових будинків. Батареї Нововолинської центральної міської лікарні теплі ще з 9 жовтня.

Як повідомив директор комунального підприємства «Нововолинськотеплокомуненерго» Олександр Мотика, опалювальний сезон вирішили розпочати, оскільки протягом трьох днів середньодобова температура зовнішнього повітря не перевищує 8 °C. За словами начальника, усі підготовчі роботи до початку нового сезону 2021-2022 рр. уже виконані.

«Уже є розпорядження міського голови. Нині працівниками Волиньгазу розпломбовуються води. У першу чергу ми подаємо тепло у навчальні заклади. Також тепло буде подаватись в будинки мешканців», – каже він.

Олександр Васильович просить жителів останніх поверхів проводити розповітрення систем централізованого опалення.

Окрім цього, станом на сьогодні заборгованість споживачів за теплову енергію перед КП «Нововолинськтеплокомуненерго» становить майже 26 мільйонів гривень.

Нагадаємо, тепло в оселях нововолинців забезпечують 10 котелень теплопостачання, з яких 6 – КП “Нововолинськтеплокомуненерго”, а 4 котельні – ТзОВ “Теплопостач” на альтернативному виді палива – щепі. Вони обігрівають медичні установи міста та оселі на вулицях Нововолинській, Кауркова та 15-му м-ні.

До слова, на минулому тижні КП «Нововолинськтеплокомуненерго» анонсувало суттєве підвищення тарифів на тепло, порівняно з минулим роком. Для населення вартість обігріву помешкань може зрости на 18 %, на понад 60 % для бюджетних установ, а для підприємців – удвічі. Рішення про встановлення нових тарифів міська влада планує затвердити уже цього тижня.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here