У Нововолинську відбувся міжобласний турнір з легкої атлетики серед школярів

0
265

У Нововолинську на стадіоні спортивно-оздоровчого комплексу “Шахтар” вперше провели осінній турнір з легкої атлетики.

Відкриття змагань відбулося сьогодні, 8-го жовтня. На урочистий захід завітало чимало гостей, серед них і міський голова Нововолинська Борис Карпус, начальник управління освіти Сергій Мороз та головний спеціаліст фізичної культури та спорту управління освіти Надя Дячук.

Мер Нововолинська привітав юних спортсменів шахтарського міста та сусідніх громад: “В нас дуже гарне спортивне місто, стадіон та ще є багато інших спортивних закладів. Сподіваюся, що сьогодні кожен із вас отримає задоволення від змагань. Я радий, що ви займаєтеся спортом. Ви загартовуєте свій дух, це обов’язково стане вам у пригоді. Бажаю всім гарного настрою і нехай переможе найкращий”.

Звернувся до дітей і Сергій Мороз. Він привітав хлопчиків та дівчаток. Побажав їм сил та наснаги.

За перемогу боролися вихованці дитячо-юнацьких спортивних шкіл Волинської та Львівської областей. Це діти із Луцька, Ковеля, Червонограда, Нововолинська, Володимир-Волинського району та Володимира-Волинського.

Директор Дитячо-юнацької спортивної школи Степан Міщук зазначив, що спортивний захід може стати традиційним у шахтарському місті. За його словами, для дітей це буде гарний досвід. Лідерів він не назвав, бо каже, отримати “золоту” медаль є у всіх спортсменів.

“Надіюся, що турнір, який ми розпочинаємо, стане традиційним і дасть новий поштовх для розвитку легкої атлетики у нашому місті. Діти отримають гарні нагороди, грамоти, медалі, а також і цікавий досвіт. Я поки не знаю, хто переможе, бо це спорт. Шанси на перемогу є у всіх”, – розповів Степан Міщук.

Зокрема, команди змагалися у двох вікових групах: 2006-2007 та 2008-2009 років народження. Серед завдань турніру був біг на 100, 300 і 400 метрів, естафети та стрибки у довжину.

Для переможців підготували медалі та дипломи.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here