Мешканцям Грибовиці розповіли, хто в новий опалювальний сезон отримуватиме субсидію, а хто ні

0
120

Сьогодні, 21-го вересня, начальниця управління соціального захисту населення Наталія Волчанюк здійснила виїзний консультативний прийом у Грибовиці.

Захід з мешканцями Нововолинської громади організували, аби перед початком нового опалювального сезону поінформувати громадян про нововведення у порядку призначення субсидії.

Зокрема, Наталія Волчанюк розповіла жителям про те, хто має право на оформлення житлової субсидії, які документи потрібні, як її нараховують та куди можна звертатися за додатковими питаннями.

“На зустрічі я намагалася розповісти якогомога більше про новини в законодавстві щодо призначення субсидії. Це важлива дуже. Ми намагаємося організувати низку таких заходів, аби більша частина населення громади були проінформовані. Розпочали з вересня, щоб з 15-го жовтня, коли почнеться опалювальний період, правильно нарахувати субсидію усім мешканцям”, – каже начальниця.

Цьогоріч управління соціального захисту населення Нововолинської міської ради координуватиме субсидії вперше. Адже раніше субсидіантами займався відповідний відділ у Іваничах.

Окрім цього, начальниця управління соціального захисту населення закликає громадян повідомляти про зміни, які можуть вплинути на нарахування субсидії.

Завтра ж, 22-го вересня, така зустріч відбудеться із мешканцями селища Благодатне.

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here