Інтерактивний урок «День з поліцейським та рятівником» організували у Нововолинському ліцеї №6

0
96

Сьогодні, 15-го вересня, поліцейські та працівники ДСНС об’єднали свої зусилля, щоб у цікавій і доступній формі донести до школярів основні правила безпечної життєдіяльності. Для вихованців 5-9 класів Нововолинського ліцею №6 співробітники 5-ї ДПРЧ та поліції Нововолинська провели інформаційно-профілактичний захід «День з поліцейським та рятівником».

Під час інтерактивного уроку діти почули, побачили та засвоїли багато корисної інформації щодо правил пожежної безпеки у побуті та довкіллі, дотримання правил дорожнього руху.

Ювенальна поліцейська Людмила Самолюк роз’яснила юнакам та дівчатам, що таке булінг, його основні прояви, форми, хто найчастіше стає жертвами таких дій та попередила, до яких наслідків може привести замовчування дитиною факту вчинення відносно неї фізичного та морального насилля. Особливу увагу звернула на кібербулінг, так як молоде покоління більше свого вільного часу проводить в соціальних мережах.

Правоохоронці ознайомили учнів зі спеціальною технікою та засобами, що використовують у своїй службовій діяльності. Діти мали можливість оглянути автомобілі поліцейських та рятувальників, приміряти елементи спеціального одягу.

Урок видався насиченим, інформативним і цікавим. До слова, у Нововолинській громаді такі заходи будуть проводитися з 13 по 25 вересня.

  

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here