У Нововолинську “горів” Палац культури. ФОТО

0
523

У Нововолинську рятувальники відпрацювали гарнізонні тактико-спеціальні навчання на базі міського Палацу культури. За легендою, пожежа сталася на сцені актової зали. У результаті чого виникло щільне задимлення на поверхах будівлі. 

Адміністрацією об’єкту одразу після виявлення загоряння проведено першочергові заходи: повідомлено за телефоном «101» рятувальників, розпочато евакуація людей та обслуговуючого персоналу із приміщень та гасіння осередку первинними засобами пожежогасіння.

Перше відділення у складі ланки ГДЗС провели розвідку в ході якої було виявлено потерпілого, якого евакуювали на свіже повітря та передали працівникам екстреної медичної допомоги. Після чого вжили заходи для локалізації й подальшої ліквідації умовної пожежі. Особовий склад чергового караулу діяв чітко й злагоджено.

 

Подібні навчання є основою набуття практичних навичок та вмінь, як рятувальників, так і персоналу соціального закладу щодо дій в умовах надзвичайної ситуації, оскільки це об’єкт із масовим перебуванням людей. Дії всіх учасників мають бути безпомилковими.

До ліквідації надзвичайної ситуації долучалися працівники 5-ї Державної пожежно-рятувальної частини, екстреної медичної допомоги, працівники  відділення поліції №1 (Нововолинськ) Володимир-Волинського  районного відділу поліції ГУ НП у Волинській області та працівники Нововолинського палацу культури.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here