Дружина Андрія Геруса купила автівку за майже півтора мільйона гривень

0
336

Дружина народного депутата від “Слуги народу” Андрія Геруса у 2020 році придбала новий автомобіль Volvo XC90 вартістю 1,4 млн. грн.

Комітет виборців України провів аналіз декларацій народних депутатів України за 2020 рік. За даними КВУ 97 народних депутатів фракції «Слуга Народу» та членів їх сімей придбали в минулому році авто, квартиру або землю.

Сукупно депутати «Слуги Народу» придбали в 2020 році 74 автомобіля. Найчастіше народні обранці купували автомобілі марки Toyota, Mercedes та BMW. Загальна вартість авто склала 63 млн. грн.

Серед інших, нову автівку задекларувала і дружини нардепа уродженця Нововолинська Андрія Геруса.

Довідково. Верховна Рада 18 вересня 2019 року схвалила правку А. Геруса до Закону України «Про ринок електроенергії», дозволивши купувати за двосторонніми договорами електроенергію з РФ. Головним імпортером російського струму в Україну, який розпочався 1 жовтня 2019 року, стала компанія «Юнайтед Енерджі», що має наближеність до олігарха Ігоря Коломойського.

4 жовтня на сайті Президента України була зареєстрована петиція щодо заборони імпорту струму з Росії, який став можливим завдяки народному депутату України Андрію Герусу. У грудні парламент скасував правку Геруса, що дозволяла імпорт струму з РФ за двосторонніми договорами, однак можливість імпорту струму на «ринок на добу наперед» залишилася.

Імпорт струму з РФ спричинив кризу в енергетичній галузі та зупинку енергетичних і вугільних підприємств.

8 травня працівники вугільних підприємств України зареєстрували петицію на сайті президента України з вимогою звільнити А.Геруса через те, що він спричинив кризу в галузі та борги перед шахтарями.

Андрій Герус був організатором схеми «Золотий ключик» на енергетичному ринку, яка дозволяла отримувати прибутки наближеним компаніям завдяки інсайдерській інформації та керівництву в НКРЕКП.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here