Європейського зразка: у Благодатному відкрили нову амбулаторію 

0
79

Сьогодні, 1 березня, після тривалого капітального ремонту відновлює свою роботу амбулаторія загальної практики сімейної медицини смт. Благодатне.

З метою надання пацієнтам якісних послуг первинної медико-санітарної допомоги амбулаторію забезпечено сучасним медичним обладнанням. У новому просторому та сучасному приміщенні працюватимуть лікар-терапевт, сімейний лікар, лікар-педіатр.

До слова, тут забезпечили можливість безперешкодного доступу людей з інвалідністю, обладнали пандуси, таблички продубльовані шрифтом Брайля, на підлозі – тактильна плитка, на стінах – звукові смуги.

Також працюватиме процедурний кабінет, пункти щеплення для дітей та дорослих, три кабінети фізіотерапевтичного лікування, денний стаціонар, ігрова кімната для дітей та реабілітаційний зал.

Зал оснащений реабілітаційним комплексом РК-1, Motomed-тренажерами для активної та пасивної реабілітації, велотренажерами, шведськими стінками, профілактором Євмінова, степерамиорбітреком, тренажером “Total Trainer”.

Все обладнання було надано Церквою Святої Трійці та зал відкрито за сприяння ГО “Світ для дітей”.

Оглянути медзаклад та привітати трудовий колектив із початком роботи завітали представники обласної ради, міський голова Нововолинська Борис Карпус разом із заступниками, староста селища та депутати.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here