У кожного п’ятого суб’єкта господарювання виявлено порушення: держпродспоживслужба у Нововолинську склала понад 100 адмінпротоколів на порушників карантину

0
114

З метою проведення профілактичних та протиепідемічних заходів щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) під час карантину територіальні органи Держпродспоживслужби здійснюють перевірки об’єктів торгівлі продовольчими і непродовольчими товарами, громадського харчування, перукарень, салонів краси та інших закладів.

Під час засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Нововолинського міського управління ГУ Держпродспоживслужби у Волинській області Василь Мельник повідомив, що  упродовж 2020 року під час здійснення заходів нагляду (контролю) щодо дотримання зазначеними об’єктами санітарних норм та правил, визначених чинним законодавством та тимчасовими рекомендаціями щодо запобігання ускладнення епідемічної ситуації внаслідок поширення коронавірусної хвороби (COVID-19), на кожному п’ятому об’єкті було виявлено порушення. Відтак, складено 110 адмінпротоколів.

Найбільше порушень у відсотковому відношенні спостерігалося на об’єктах торгівлі непродовольчими товарами. На другому місці ринки, на третьому – заклади торгівлі продовольчими товарами, наступні – заклади громадського харчування.

Зі слів Василя Мельника, з початку року у Нововолинську уже проведено 263 моніторингових перевірки. За результатами здійсненого контролю порушення виявлено на 26 об’єктах. Складено 9 адмінпротоколів. У решті випадків службою надавалися приписи, або рекомендації.

Заступник міського голови Олександр Громик, наголосив на тому, що захворюваність на коронавірус у місті знову почала зростати, відтак слід активніше проводити  масово-роз’яснювальну роботу і з населенням, і з суб’єктами господарювання, аби не довести ситуацію до введення вимушених жорсткіших карантинних заходів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here