На Волині зловили рибалок-порушників

0
37

У період з 15 до 22 лютого 2021 року державні інспектори Волинського рибпатруля зафіксували 34 порушення законодавства у сфері охорони водних біоресурсів.

Про це повідомляє пресслужба Волинського рибпатруля.

Зокрема, за цей період склали 31 протокол за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення Правил рибальства) та один – за ч. 4 ст. 85 КУпАП (грубе порушення). Оформили два акти виявлення та вилучення безгосподарського майна.

«За даний період на порушників накладено 1632 грн штрафів. Під час проведених рибоохоронних заходів державні інспектори вилучили у порушників одне сітне знаряддя лову та ще 20 од. – за актами безхазяйного майна», – повідомив керівник Волинського рибоохоронного патруля Тарас Куньчик.

Державні інспектори Волинського рибоохоронного патруля продовжують здійснювати природоохоронні заходи на водоймах Волинської області. Так, з 16 до 18 лютого провели рейди водоймами Камінь-Каширського та Володимир-Волинського районів.

17 лютого завдяки повідомленням на «гарячу лінію» рибпатруля викрили ряд порушень спільно з працівником екологічної інспекції. На річках Стохід та Коростинка, поблизу с. Великий Курінь Любешівської ТГ Камінь-Каширського району виявили та вилучили 10 од. безгосподарських сітних знарядь лову. Склали відповідний акт. Крім цього викрили двох громадян, які порушували Правила рибальства. На осіб склали адмінпротоколи за ч. 3 ст. 85 КУпАП та наклали відповідні штрафні санкції.

17 та 18 лютого під час рибоохоронної роботи на водоймах Володимир-Волинського району виявили 5 порушень Правил рибальства. На р. Західний Буг, поблизу с. Литовеж викрили трьох порушників, ще двох – на водних об’єктах Поромівської територіальної громади. На осіб оформили протоколи про адмінправопорушення та наклали відповідні штрафні санкції.

19 лютого під час обстеження оз. Тисоболь, поблизу с. Броди Ратнівської ТГ викрили місцевого жителя, який виловлював сітним знаряддям лову. Завдяки оперативним діям працівників рибоохорони порушник не встиг завдати шкоди рибним запасам.

На особу оформлено адмінпротоколи за ч. 4. ст. 85 КУпАП. Матеріали справи готуються до передачі в суд для притягнення порушника до відповідальності та відшкодування завданої шкоди. Заборонене знаряддя вилучили.

Того ж дня обстежили Ковельське водосховище та річку Турія в межах м. Ковель. На водосховищі виявили 2 порушення Правил любительського і спортивного рибальства – двоє місцевих жителів рибалили на зимувальній ямі. На осіб оформили протоколи про адмінправопорушення та наклали відповідні штрафні санкції.

20 лютого викрили порушення правил рибальства, а саме перевищення дозволених знарядь на оз. Прибич, поблизу с. Смоляри-Світязькі Шацької ТГ. На особу оформили протокол про адміністративне правопорушення за ч. 3 ст. 85 КУпАП. Наступного дня завдяки зверненню на «гарячу лінію» викрили порушника, який пересувався автотранспортним засобом кригою озера Люцимер у період  льодоставу. В межах своєї компетенції це повідомлення передано працівникам Нацполіції, які склали на порушника протокол.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here