У Нововолинську провели інформативну зустріч з ліцеїстами щодо профілактики правопорушень

0
54

Згідно плану проведення днів профілактики правопорушень у Нововолинському науковому ліцеї-інтернаті Волинської обласної ради 17 та 19 лютого було організовано ряд заходів, спрямованих на збереження життя та здоров’я ліцеїстів, емоційної стабільності учнів та профілактику правопорушень.

Про це повідомляє Володимир-Волинський районний відділ поліції у фейсбуці.

Для учнів 6 та 9-А класу соціальним педагогом Кривицьким Олегом Миколайовичем було проведено тематичні бесіди «Здоров’я – найбільша цінність».

Заступник директора з виховної роботи Гнатюк Олена Василівна провела роз’яснювальні бесіди серед учнів 7-9 класів на такі важливі для зростання здорового покоління молоді теми, як «Емоційне благополуччя» та «Фізична складова здоров’я».

З метою виховання свідомих законослухняних громадян з відповідними нормами поведінки та моральних якостей , а також задля профілактики правопорушень серед молоді адміністрація Нововолинського наукового ліцею-інтернату Волинської обласної ради систематично залучає до правового виховання дітей відповідні державні органи.

Так, 19 лютого начальницею сектору ювенальної превенції Володимир-Волинського району Павлюк Оленою Валеріївною та інспекторами Редькою Аліною Ярославівною і Самолюк Людмилою Василівною (інспектор сектору ювенальної превенції м. Нововолинськ) було проведено інформативну зустріч з ліцеїстами щодо профілактики правопорушень.

Ліцеїстам роз’яснили їх права та обов’язки, а також ступінь відповідальності неповнолітніх за різні види злочинів. Зокрема, мова ішла про булінг, кібербулінг, домашнє насильство, а також важкі злочини. Учні отримали контактні телефони працівників ювенальної превенції та інформацію про те, куди звертатись і як діяти у разі виникнення надзвичайних ситуацій.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here