Євросоюз готує нові обмеження на подорожі

0
160

Україна через пандемію COVID-19 розширила список країн так званої «червоної зони». Порівняно з минулим тижнем таких країн стало на дві більше.

Про це йдеться в повідомленні на сайті Міністерства охорони здоров’я, інформує РБК-Україна.

Зокрема, «червону зону» поповнили Сент-Вінсент і Гренадіни (країна в Карибському басейні) і південноамериканський Сурінам. Зараз до неї входять 66 країн.

Також в цій зоні залишаються популярні серед українців Польща, Угорщина, Хорватія, Словаччина, Російська Федерація, Німеччина, Італія, Франція, США, Канада і Велика Британія. Загалом в списку 68 країн.

А до переліку «зеленої» зони входять 125 країн, зокрема: Туреччина, Молдова, Вірменія, Болгарія, Греція, Азербайджан, Фінляндія, Індія, Австралія й КНР.

У «червоній зоні» знаходяться ті країни, де захворюваність COVID-19 вище, ніж в Україні. Після приїзду з цих країн треба йти на самоізоляцію на 14 днів за допомогою програми «Вдома» або протягом доби зробити ПЛР-тест. При негативному тесті самоізоляція не потрібна. Можна приїхати і з готовим тестом, але він має бути зроблений не раніше ніж за 48 годин до в’їзду в Україну.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here