Депутати проголосували за премії та надбавки міському голові

1
5967

Під час позачергової другої сесії Нововолинської міської ради восьмого скликання одним із питань затвердили умови оплати праці міського голови та його заступників.

Зокрема, рішенням передбачено виплати надбавок за високі досягнення у праці та виконання особливо важливої роботи, матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових питань та допомоги для оздоровлення, щомісячне преміювання, а також преміювання до державних та професійних свят.

Обурення цим фактом висловив на своїй сторінці у Фейсбук депутат-свободівець Вадим Киричук.

«Представники команди Ігоря Гузя, яка тепер засіла у владних кріслах міста Нововолинська, до виборів дуже бідкалися, що «колишній» міський голова отримує та своїм розпорядженням преміює працівників виконавчого комітету. А сьогодні вони, без жодного докору сумління, фактично проголосували «за» аналогічне рішення, тільки вже для «свого» міського голови. Тобто, преміювали себе «по повній», не заважаючи на гостру нестачу коштів для працівників бюджетної сфери, тих же медиків, які борються з коронавірусом…», – пише депутат. – «Прикро, але підходи цієї влади не міняються. Я вже втретє бачу таке ж саме рішення, оскільки втретє обраний депутатом міської ради. Подав на сесії пропозицію, щоб розпорядження про преміювання керівництва переглядалися сесією щороку, а не діяли до кінця строку повноважень міського голови. Але представники цієї команди навіть побоялися поставити на голосування».

До слова, на сайті міськради можна ознайомитись з поіменним голосуванням за це рішення. Проти голосували лише депутати-свободівці, окрім голови фракції Андрія Бадзюня, він «Не голосував» та депутата Володимира Томчука, котрий «Утримався». «Не голосувала» майже вся фракція «Батьківщини», окрім депутатки Інни Вихор, котра рішення підтримала і проголосувала «За». Разом з тим, «Не голосували» за дане рішення і сам міський голова Борис Карпус та його заступниця, з метою уникнення конфлікту інтересів. Загалом же «За» дане рішення проголосувало 27 депутатів.

1 коментар

  1. Життя по-новому, не встигли ввійти до своїх “омріяних” кабінетів, як вже дорвались до корита і почали деребанити б’юджет міста!!! Уроди, що ви зробили такого за ці декілька днів, коли ви при кориті, що ви тварі вже на премії собі заробили???!!! Краще б малозабезпеченим допомогли нелюди!!!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here