Нововолинським легкоатлетам вручили нову форму

0
289

Міський голова Віктор Сапожніков вручив нововолинським спортсменам п’ять комплектів легкоатлетичної форми, які придбали за кошти міського бюджету.

Нагадаємо, нововолинські легкоатлети посіли третє загальнокомандне місце на Чемпіонаті Волині. Збірну міста  склали 12 юних спортсменів, 9 з яких стали призерами Чемпіонату області.

Також нещодавно в Івано-Франківську відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2005 – 2006 рр.н. Нововолинянка Олександра Кушіль посіла 5 місце у бігу на 400 м з бар’єрами. Міський очільник привітав юних спортсменів з вагомими здобутками, зазначивши що своєю працею легкоатлети піднімають імідж міста.

За словами тренера з легкої атлетики Віктора Короля, форма спортсменів не лише свідчить про престижність команди, а й допомагає здобути більше очок на змаганнях.

З рук міського голови нову легкоатлетичну  форму отримали: Олександра Кушіль, Тарас Лижник, Аліна Тихінько,  Вадим Сень та Людмила Шпак, яка посіла 3 місце у Гімназіаді в Одесі серед учнів закладів загальної середньої освіти України.

Варто зазначити, у Нововолинську є хороша спортивна база для занять легкою атлетикою: сучасні бігові доріжки на центральному стадіоні міста, відремонтований легкоатлетичний манеж дитячо-юнацької спортивної школи, аналогів якому немає в області.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here