У Нововолинську в п’ятницю стартує опалювальний сезон

1
1538

З 16 жовтня у Нововолинську та селищі Благодатному, згідно з розпорядженням міського голови, стартує опалювальний сезон.

Як  повідомив директор КП «Нововолинськтеплокомуненерго» Анатолій Гаврилюк, підприємство виконало чималий обсяг ремонтних робіт та добре підготувалося до початку опалювального періду технічно.

Зокрема готові котельні, теплові мережі та внутрібудинкова сисема. Також тепловики провели розповітрення системи опалення.

Нагадаємо, тепло в оселях нововолинців забезпечують 10 котелень теплопостачання, з яких 6  – КП “Нововолинськтеплокомуненерго”, а 4 котельні – ТзОВ “Теплопостач” на альтернативному виді палива – щепі. Вони обігрівають КНП “Нововолинська центральна міська лікарня”, та оселі на вулицях Нововолинській, Кауркова та на 15-му м-ні. Нагадаємо, 3 альтернативних котельні добудували вторік напередодні опалювального періоду.

Попри повну готовність підприємства обігрівати оселі містян, головною проблемою прийдешнього опалювального періоду залишаються борги. Відтак, мешканці Благодатного та Нововолинська  боргують підприємству 19 млн. грн.

Нагадаємо, опалювальний сезон у місті розпочинається тоді,  коли середньодобова температура більш ніж 3 дні опускається нижче восьми градусів. Значне похолодання нововолинцям прогнозують вже від п’ятниці.

 

1 коментар

  1. […] Нагадаємо, тепло в оселях нововолинців забезпечують 10 котелень теплопостачання, з яких 6  – КП “Нововолинськтеплокомуненерго”, а 4 котельні – ТзОВ “Теплопостач” на альтернативному виді палива – щепі. Вони обігрівають КНП “Нововолинська центральна міська лікарня”, та оселі на вулицях Нововолинській, Кауркова та на 15-му м-ні. До слова, опалення у міській лікарні увімкнули напередодні, відзавтра в оселях містян теж буде тепло. За словами Богдана Миронюка, обидва підприємства – “Теплокомуненерго” та “Теплопостач”, готові до початку опалювального сезону. […]

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here