Робоча група у Нововолинську перевірила 416 об’єктів щодо дотримання карантинних вимог

0
377

Проведення карантинних заходів спрямоване на упередження та безпеку здоров’я мешканців міста. Так, вже 3 місяці робочі групи у складі працівників відділу торгівлі, побуту та захисту прав споживачів, відділу з питань праці, відділу державного архітектурно-будівельного контролю, представників Держпродспоживслужби та поліції регулярно здійснюють моніторингові перевірки щодо дотримання встановлених вимог до функціонування в умовах адаптивного карантину. Про це повідомляється на сайті міськради.

На сьогоднішній день обстежено 416 об’єктів, в тому числі 161 заклад по продажу продовольчих товарів, 144 – непродовольчих, 65 – салонів краси та перукарні, 36 – закладів громадського харчування і 10 офісів по наданню різноманітних послуг.

Із усіх обстежених закладів 99 перевірено повторно. У 145 закладах недоліки відсутні або усунені при повторному обстеженні, у решти –  спостерігаються порушення. Зокрема:

  • відсутність поточного прибирання поверхонь, до яких торкаються клієнти, відповідних дезінфекційних засобів для вологого прибирання приміщень та робочих поверхонь, дезінфекції інструментів;
  • відсутністьцентралізованого збору використаних засобів індивідуального захисту (ЗІЗ) і їх утилізації;
  • недотримання дистанції між відвідувачами не менше ніж 1,5м. біля місць потенційного скупчення людей;
  • відсутність запасу масок для працівників та дезінфікуючих засобів;
  • в останні тижні недотримання маскового режиму працівниками, та особливо відвідувачами.

У ході обстежень продавцям та суб’єктам господарської діяльності проводяться роз’яснення щодо неухильного виконання тимчасових рекомендацій головного державного санітарного лікаря України, а при виявлені значних порушень вживаються заходи відповідно до повноважень.

Тож, радять нашим підприємцям не нехтувати рекомендаціями та пропозиціями щодо дотримання протиепідемічних заходів та усувати виявлені недоліки, оскільки усі ці заходи спрямовані на недопущення поширення коронавірусної хвороби. Краще попередити хворобу, аніж потім аналізувати, як можна було її уникнути.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here