Нововолинськ – лідер із приросту балів у проміжному оцінюванні рейтингу прозорості

0
554

Команда програми «Transparent cities/Прозорі міста» оприлюднила результати проміжного вимірювання прозорості українських міст. 39 міських рад доєдналися до проведення дослідження та надали оновлені дані щодо виконання індикаторів методології прозорості TI Україна. Йдеться на сайті TI Ukraine.

Лідером із приросту балів став Нововолинськ, отримавши +29,4 балаДніпро та Львів покращили показники на 19,1 та 18,3 бала відповідно.

Міста, які долучилися до оцінювання, найактивніше втілювали індикатори зі сфер інвестицій та економічного розвитку, доступу та участі, землекористування та будівельної політики. Найменшого прогресу міські ради досягли у сферах комунальних підприємств, соціальних послуг і житлової політики.

Середній рівень прозорості цих міст у порівнянні з показниками 2019 року збільшився на 6,4 бала (14,3%). Це означає, що міста продовжують втілювати рекомендації для підвищення прозорості та підзвітності у своїй роботі.

До слова, якби Рейтинг прозорості вкладали влітку, то 5 міст могли б потрапити до категорії «Прозоре місто» (80-100 балів). Це Львів, Дніпро, Покров, Тернопіль та Кам’янське.

Заплановано, що в жовтні розпочнеться робота над формуванням Рейтингу прозорості-2020, який покаже результати усіх 100 найбільших міст України. А поки міські ради ще мають час для покращення своїх показників.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here