У одному із дитсадків Нововолинська підозра на спалах Covid-19

2
2173

У дитячому садочку №3 Нововолинська підозра на спалах коронавірусу. Про це стало відомо під час засідання комісії з питань ТЕБ та НС.

Відтак захворіли 5 працівників закладу, нині очікують результати ПЛР-тестів, а поки заклад не приймає дітей. Захворілі наразі лікуються вдома.

Під час вихідних стало відомо, що захворіла одна із працівників закладу. В п’ятницю вона зверталася до сімейного лікаря з симтомами, характерними для коронавірусу. Окрім цього, в суботу-неділю телефонували інші працівники садочка і повідомляли про підвищення температури“, – розповіла начальниця управління освіти Ольга Лакиш.

Наразі усі п’ятеро працівників перебувають на самоізоляції, троє з них очікують результати ПЛР-тестів. Інші двоє – не звернулися до своїх сімейних лікарів, тому, за словами головної лікарки центру ПМСД Ольги Попіки, ПЛР-тести їм зроблять безпосередньо вдома, аби не наражати на небезпеку інших.

До слова, у області знову не встигають опрацьовувати тести, тому результати доведеться чекати 7-10 днів. До часу, поки всі п’ятеро працівників не отримають результати, дитячий садочок буде зачинений.

Окрім цього, зараз обдзвонюють батьків вихованців закладу, аби промоніторити стан здоров’я дітей, які відвідують дитсадок №3.

2 КОМЕНТАРІ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here