За пів року проведено 15 повідомних реєстрацій колективних договорів

0
374

З метою  приведення  колективних договорів у відповідність до вимог чинного законодавства, відділом з питань праці виконавчого комітету Нововолинської міської ради протягом січня-липня 2020 року проведено 15 повідомних реєстрацій колективних договорів, змін та доповнень до них. Йдеться на сайті міськради.

Колективний договір є актом локального регулювання, який конкретизує відносини між власником або уповноваженим ним органом і колективом найманих працівників з питань економічного та соціального розвитку з урахуванням специфічних умов окремого підприємства, установи, організації. Він укладається з метою регулювання виробничих, трудових та соціально-економічних відносин шляхом фіксації волі сторін, визначеної в процесі проведення переговорів.

Головною метою при укладенні колективного договору слід вважати забезпечення реалізації найманими працівниками своїх  прав та інтересів. З іншого боку колективний договір також захищає інтереси іншого учасника трудових відносин, а саме роботодавця.

Відповідно до ст. 15 КЗпП України колективні договори підлягають повідомній реєстрації місцевими органами державної виконавчої влади.

Для інформування громадян, відомості про проведення повідомної реєстрації Колективних договорів були оприлюдненні на веб-сайті Нововолинської міської ради.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here