Нововолинськими поліцейськими проведено профілактичний рейд на ринку

0
279

Працівники Нововолинського відділення поліції спільно з головним спеціалістом відділу транспорту, зв’язку, організації безпеки дорожнього руху та паркування провели рейд на центральному ринку.

Полісмени наголошували продавцям на здійсненні торгівлі відповідно до встановленого законодавством порядку, зокрема, провели профілактичні бесіди з особами, які займалися продажем товару на сквері біля входу у ринок.

Більшість продавців, які здійснювали незаконну торгівлю, висловлювали своє обурення, мовляв, здебільшого поблизу ринку продають пенсіонери, яким орендувати місце на ринку – невигідно.

«Реагували негативно та виправдовувалися тим, що у них складна ситуація в житті, немає можливості заробити грошей, але я пояснив їм, що є чинне законодавство, якого вони повинні дотримуватися», – зазначив старший інспектор ювенальної превенції Нововолинського відділу поліції Юрій Олійник.

н

Проте, були й ті, хто з розумінням ставився до подібної роботи полісменів.

Також порушників зафіксували серед водіїв транспортних засобів. За декілька годин роботи ринку було складено 10 адмінпротоколів за порушення правил паркування.

За словами головного спеціаліста відділу транспорту, зв’язку, організації безпеки дорожнього руху та паркування Євгенія Хрищука, за більше ніж пів року роботи інспектора в місті, ситуація з недобросовісними водіями незмінилася.

Варто зазначити, такі профілактичні рейди, зокрема, ринків працівники поліції та головний інспектор міста проводять регулярно.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here