Почалося із потреби ремонту під’їзду, а закінчилося витвором мистецтва

0
345

Мешканці одного з будинків на 15 – му мікрорайоні, розмалювали під’їзд яскравими фарбами, завдяки чому під’їзд набув сонячної краси.

За словами ініціаторки ідеї та головної майстрині Лариси Савчук, все почалося із впорядкування прибудинкової території та оновлення даху, що був у аварійному стані.

Мешканка є викладачкою  гуртка «Технічний дизайн» у Центрі дитячої та юнацької творчості, тож, коли виникла потреба у впорядкуванні входу після ремонтних робіт, Лариса, задля заощадження коштів,  запропонувала розмалювати під’їзд.

«Листаючи різні дитячі роботи, натрапила на цікавий малюнок. Він був виконаний у більш спокійних і світлих кольорах, але сама ідея орнаментального сонця, людей, дерев надихнула на цю роботу», – розповідає мешканка.

Так, початковий ескіз пані Лариса виконувала разом із мешканцем  будинку, що теж є художником, а до етапу розфарбовування долучалися всі охочі, у числі яких були навіть жителі інших будинків та м-н.

Загалом, робота над цією творчою  ідеєю триває близько місяця, а вже через декілька днів її планують завершити.

«Кольори вибрали оптимістичні, життєдайні, адже хочемо,  щоб люди були налаштовані на позитив, і повірте, за цей  час нашої роботи, люди стали більш позитивні та усміхнені,  більше спілкуються», – такими враженнями ділиться Лариса Савчук.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here