25 млн. грн. на дорогу із Нововолинська до Локач: на що їх вистачить?

0
345

На офіційному сайті Кабінету Міністрів України опубліковано Постанову “Про виділення коштів для здійснення будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування державного значення”. Документом передбачено виділити Державному агентству автомобільних доріг 35 млрд грн із фонду боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, та її наслідками для здійснення будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування державного значення за бюджетною програмою 3111020 “Розвиток мережі та утримання автомобільних доріг загального користування державного значення” на безповоротній основі. Про це повідомили на сторінці Волинської обласної ради у фейсбуці.

На Волинську область буде спрямовано 1 млрд 77 млн грн.

З них на поточний середній ремонт автодороги Т-03-05 Нововолинськ — Іваничі — Павлівка — Локачі виділили 25 млн. грн. Так охопити поточним ремонтом вдасться майже 15 км автошляху.

ДОВІДКОВО: Поточний середній ремонт – відновлення необхідних транспортно-експлуатаційних показників проїзної частини (рівності та шорсткості покриттів шляхом влаштування поверхневих обробок, тонкошарових покриттів або інших шарів зносу поверх існуючих дорожніх одягів у тому числі із вирівнюванням поздовжнього та поперечного профілю), виправлення незначних пошкоджень окремих елементів автомобільної дороги (земляного полотна, укосів виїмок та насипів, водовідведення штучних споруд та інших) і доведення елементів облаштування до нормативних вимог.

На ділянках проведення поточного середнього ремонту дороги при ремонті проїзної частини (покриття) передбачається виконати:

– фрезерування існуючого асфальтобетонного покриття глибиною 5 см;

– розлив бітумної емульсії (60%) на бітумі БМП – 0,6 л/м2;

– влаштування вирівнюючого шару із гарячої крупнозернистої пористої асфальтобетонної суміші типу А-Б марки І  БНД 60/90 середньою товщиною 10 см;

– розлив бітумної емульсії (60%) на бітумі БМП – 0,35 л/м2;

– влаштування верхнього шару покриття з щебенево-мастикової  асфальтобетонної суміші ЩМА-15 на бітумі БМП 60/90-52 згідно ДСТУ Б В.2.7-127-2006 з додаванням ПАР – середньою товщиною 4 см.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here