У нововолинському коледжі нововведення: можливий прийом  через вступні іспити

0
168

Цього року абітурієнти можуть вступати до Нововолинського електромеханічного коледжу не лише за сертифікатами ЗНО, а й через проходження вступних іспитів з предметів: математика та українська мова.  Таке нововведення дійсне як для денної так і заочної форми навчання.

Приймальна кампанія у коледжі запрацювала минулого тижня і триватиме до 12 липня. Документи-оригінали абітурієнти на базі 9-х класів зможуть подати до 29 липня.

Терміни вступної кампанії для 11-класників дещо відрізняються. Прийом  їхніх документів розпочинається з 12 серпня. Такі самі умови для кваліфікованого фахівця заочної форми навчання.

Набір здійснюється на дві групи спеціальностей: електромеханічна та комп’ютерно-економічна.

Електромеханічне відділення має 3 освітні програми: «електроенергетика», «ремонт електропобутової техніки» та «електромеханіка». Комп’ютерно-економічне: «економіка підприємства», «інформаційна діяльність підприємства», «обслуговування комп’ютерних систем і мереж».

Уже з 14 по 18 липня у коледжі пройдуть іспити.

«Враховуючи карантинні заходи, для дітей розроблено гнучкий графік, за яким групи формуватимуться по 10 людей»,  –  зазначає відповідальний секретар приймальної комісії Камінська Олена.

Також повідомляють про добре налагоджені зв’язки коледжу із вузами III – IV рівня акредитації не лише в Україні, а й закордоном, зокрема, із словацькою приватною школою у Сенеці, де учні можуть продовжувати навчання за комп’ютерним фахом.

«У Польщі, на підприємствах студенти можуть проходити практику, працюючи із сучасним обладнанням та стаючи кваліфікованими фахівцями, а потім з легкістю знаходити працевлаштування», –  додає Камінська Олена.

Про те, як навчається в коледжі, особливості дистанційного режиму розповів активний третьокурсник спеціальності «комп’ютерна інженерія», учасник студентського самоврядування Владислав Самборик.

«Практику проходимо із захопленням, оскільки, надають цікаву та корисну інформацію. Цьогоріч вона відбувалася дистанційно, але навіть попри це було досить круто. Ми отримали цікаві завдання, власне, повністю розбирали власні комп’ютери, оглядали те, що цікавило кожного» – зазначає студент.

Також розповідає, що дистанційна форма була вдало організована, хоча й незвичною для студентів: «Спочатку  було важко опановувати її, адже це щось нове. Проте викладачі лояльно ставилися до нас, а ми через деякий час звикли і все засвоїли».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here