Мешканцям згорілих будинків у Благодатному виділять кошти із казни Нововолинської міськради

0
1128

Ми вже повідомляли, що днями у Благодатному сталася пожежа. Загорання відбулося увечері, 5 липня, на вулиці Пушкіна, 20 в цегляному 1-поверховому 4-квартирному житловому будинку барачного типу. До рятувальної операції були задіяні пожежники з Нововолинська, Іванич та Володимир-Волинського. За попереднім висновком, причиною займання стало коротке замикання електромережі. Про це повідомили на сайті міськради.

Читайте також: На місці вчорашньої пожежі в Благодатному – згарище: розповіли подробиці

Пожежа завдала великих матеріальних збитків – знищені речі домашнього вжитку, побутова техніка, стеля, покрівля, електропроводка, пошкоджено підлогу.

Сьогодні до міської ради за допомогою звернулися погорільці. Перший заступник міського голови, секретар ради Андрій Сторонський  сказав, що із коштів міського бюджету буде виділена матеріальна допомога на кожне господарство, аби можна було розпочати ремонтні роботи.

Ми розуміємо, що великої втрати зазнали люди. Запропонована допомога не вирішить усіх їхніх проблем, але ми шукатимемо можливість підтримати їх і в подальшому, – зазначив Андрій Миронович.

Перший заступник міського голови, секретар ради Андрій Сторонський запропонував селищному голові Благодатного Олександру Топорівському також долучитися до надання матеріальної допомоги сім’ям, які постраждали під час пожежі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here