У Раді заявляють, що до місцевих виборів не встигнуть завершити реформу децентралізації

0
48

Голова Комітету Верховної Ради з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Андрій Клочко заявив, що до місцевих виборів депутати не встигнуть внести зміни до Конституції, які передбачає реформа децентралізації. Повідомляє Суспільне мовлення України.

“До місцевих виборів ми не встигаємо внести зміни до Конституції. Реформа децентралізації наразі знаходиться на стадії завершення. На сьогодні 100% території країни покрито об’єднаними територіальними громадами. Для того, щоб рухатися далі реформу децентралізації слід завершити змінами до Конституції”, – сказав він сказав в ефірі Українського радіо.

За його словами, президент подав законопроєкт №2598 для того, щоб закріпити ці зміни, проте був відкликаний у зв’язку з необхідністю доопрацювання та обговорення з громадськістю.

Крім того нардеп зазначив, що для того, щоб завершити реформу, треба ще ухвалити на поточній сесії законопроєкт № 3650 – про утворення та ліквідацію районів, яка надасть можливість створити нові райони, а також постанови № 3614 – про внесення змін до бюджетного кодексу і №2679 – про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації мережі та функціонування ЦНАПів та удосконалення доступу до адміністративних послуг, які надаються в електронній формі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here