Розповіли за якої умови карантин в Україні може бути посилено

0
59

За даними Міністерства охорони здоров’я, на сьогодні кількість активних хворих з COVID-19 в Україні на 100 тисяч населення досягла 57. Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що за умови досягнення показника активних хворих у 60 на 100 тисяч населення карантин в Україні буде посилено.

Про це він повідомив в інтерв’ю BBC Україна, повідомляє УНІАН.

«Ми відповідально ставимось до послаблень. Ми не відпустили все до кінця, не дозволили масові заходи, не відкрили міжобласне сполучення з регіонами, де є стрімке зростання (рівня захворюваності). Щоб не втратити економіку, від чого наслідки та жертви можуть бути більшими, ніж при такому рівні захворюваності», – заявив він.

За словами глави уряду, завданням української влади на сьогодні є при збереженні життів не втратити економіку.

«Ми ретельно контролюємо параметр кількості активних хворих на 100 тисяч населення. Сьогодні він складає 50 людей на 100 тисяч. Ми зробили для себе ліміт у 60 хворих. Це буде момент, при якому треба буде посилювати карантинні обмеження вже на рівні країни й окремих областей», – наголосив прем’єр-міністр.

Сьогодні, 30 червня, міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що в Україні наприкінці червня кількість госпіталізованих хворих з COVID-19, у порівнянні з кінцем травня, зросла майже вдвічі. Він додав, що на сьогодні кількість активних хворих з COVID-19 в Україні на 100 тис. населення досягла 57.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here