Вихованка Нововолинської школи мистецтв стала лауреаткою міжнародного фестивалю

0
308

Учениця Нововолинської дитячої школи мистецтв Ланцова Аделіна здобула Диплом лауреата І ступеня у ІI дистанційному фестивалі-конкурсі III міжнародного фестивалю – “Перлина-заходу”. Про це повідомляється на сторінці Нововолинської дитячої школи мистецтв у Facebook.

Конкурс окремих соло-виконавців, малих форм та творчих колективів інструментального, вокального, декоративно-прикладного мистецтва “Перлина-заходу” організовували Київський Національний Університет Культури і Мистецтв; Інститут Мистецтв, Кафедра Сучасної Хореографії за сприянням Творчого проекту “ArtLikeFest”.

У конкурсі брали участь окремі виконавці та творчі колективи, центри дитячої та народної творчості, дитячі музичні школи, музичні училища та академії, аспірантури і професійні музиканти з різних країн світу у віковій категорії від 6 до 35 років.

Ланцова Аделіна з-поміж всіх учасників здобула Диплом лауреата І ступеня в академічному вокалі молодшої категорії та нагороджена кубком.

Свою нагороду — подяку за вагомий внесок у вихованні підростаючого покоління, професійну майстерність, педагогічний талант, душевну щедрість та творче ставлення до роботи отримали викладачі Подзізей Еліна Миколаївна та концертмейстер Войтюк Тетяна Вікторівна.

 

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here