У Нововолинську відновлюють призов до армії, який відклали через коронавірус

0
919

Вже з 1 червня в Україні стартує черговий призов на строкову військову службу. З Нововолинська планують призвати близько 30 чоловік. Юнакам вже починають надходити повістки на проходження медичного огляду для встановлення придатності до військової служби. Про це розповів нововолинський військовий комісар Олександр Плужник.

Нагадаємо, цьогоріч, у зв’язку з пандемією коронавірусу і введенням карантину, військкомати призупинили призов на строкову службу. Відтермінували призовну кампанію і у Нововолинську. Однак, наразі ситуація з коронавірусним захворюванням більш-менш стабілізувалася і в Україні вже діють певні пом’якшення. Тому призов в армію відновлюють.

«Явці на призовну дільницю Нововолинського об’єднаного районного військового комісаріату  підлягають усі громадяни 2002 року народження, яким у період чергового призову виповниться 18 років, а також громадяни, які народилися у 1993-2002 роках, у яких закінчилася відстрочка від призову, або не призвані раніше на строкову військову службу з різних обставин», – зазначив Олександр Плужник.

За  його словами, нововолинці, які підлягають призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути на призовну дільницю Нововолинського ОРВК за адресою: м.Нововолинськ, вул. Кобзаря, 63 в зазначений час з документами, що вказані в особистих повістках, а хто  не отримав їх, повинні  прибути у військовий комісаріат до 10 квітня 2020 року, маючи при собі документи, які посвідчують особу.

Зважаючи на те, що карантин все ж продовжується, призов буде проходити з певними особливостями. Зокрема, з дотриманням усіх необхідних обмежувальних заходів.

Так, на призовній дільниці буде забезпечено усі умови дотримання карантинних вимог: щоденна дезінфекція приміщень, антисептичні засоби для особового складу, засоби індивідуального захисту. Також усім призовникам робитимуть екпрес-тести для виявлення можливого захворювання на Covid-19.

Олександр Плужник попередив: громадяни, які ухиляються від призову і не з’являються до військового комісаріату, несуть відповідальність згідно з чинним законодавством.

До речі, за минулий період 33 нововолинців поплатилися за ігнорування повістки, неявку у військкомат та ухилення від військової служби. Їх притягнули до адміністративної відповідальності. А ще на двох містян відкрили кримінальні провадження.

Окрім цього, незабаром почнеться призов офіцерів запасу віком до 43 років, які не проходили військову службу.

Офіцерів буде призначено на посади слухачів курсів перепідготовки та підвищення кваліфікації при вищих військових навчальних закладах і військових навчальних підрозділах закладів вищої освіти для проходження обов’язкової підготовки протягом трьох місяців, а вже після цього вони проходитимуть службу в Збройних Силах України.

Триматиме призов до кінця липня.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here