У міській раді опрацювали варіанти відновлення роботи громадського транспорту та дитячих садочків

0
596

Про це сьогодні, 29 травня 2020 року повідомив міський голова Віктор Сапожніков. Він зауважив, що показники захворюваності у Нововолинську невисокі, багато пацієнтів із діагнозом коронавірусної хвороби вже одужали. Тому у міській раді опрацювали варіанти відновлення роботи громадського транспорту та дитячих садочків. Якщо буде відповідне рішення регіональної комісії ТЕБ і НС, то вже від 1 червня 2020 року відбудеться послаблення карантину у Волинській області та у Нововолинську зокрема. Про це повідомили на сайті міськради.

Віктор Борисович також повідомив, що протягом тижня для потреб медичних закладів міста закуплено засоби індивідуального захисту та медичні вироби на суму 19580 гривень, за кошти благодійників закупили маски-респіратори FFP3 на суму 43560 гривень. Крім того, сто одноразових захисних щитків благодійники передали безкоштовно.

Влада докладає максимум зусиль, щоб якнайшвидше подолати COVID-19, залучаємо бюджетні та позабюджетні кошти. І хоча ситуація контрольована, прошу вас, шановні нововолинці, не втрачайте пильність, бережіть один одного, рідних та близьких. Якщо не буде відповідальності населення, то є велика ймовірність, що хвороба знову посилиться, – сказав очільник міста.

Віктор Сапожніков нагадав про державну програму «Податкова» відпустка для підприємців-спрощенців. Зокрема, у Нововолинську зареєстровано 1356 фізичних осіб підприємців І та ІІ групи, лише 306 із них скористалися таким правом. У міський центр зайнятості для одержання допомоги по частковому безробіттю у зв’язку із впровадженням карантинних  заходів звернулися двоє підприємців.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here