Захворілі на Covid-19 працівники Володимир-Волинської птахофабрики лікуються у Нововолинську

0
1313

Захворілі на коронавірус працівники Володимир-Волинської птахофабрики «Епікур» лікуються у Нововолинській центральній міській лікарні. Зараз в інфекційному відділенні медзакладу перебуває вже двоє таких пацієнтів. Про це розповів перший заступник міського голови, секретар ради Андрій Сторонський.

Так, за його словами, оскільки Нововолинська лікарня – опорна, то в ній лікуються хворі на Covid-19 з інших регіонів Волині.

«Так як наша лікарня є опорною, то тут лікуються захворілі на коронавірус з інших регіонів: з Володимирщини, Іваничівщини, Локач та Горохівщини», – зауважив посадовець.

Також він наголосив, що великого зростання захворюваності на коронавірус у місті зараз немає.

«Зараз у Нововолинську є 69 хворих на коронавірус, але з них 43 вже одужали. 13 людей наразі знаходиться на амбулаторному лікуванні. На стаціонарному лікуванні на сьогоднішній день – 8 захворілих: 5 – в інфекційному, 1 – в реанімації та ще 2 в обласній лікарні», – розповів Андрій Миронович.

На його думку, зупинити поширення коронавірусного захворювання вдалося завдяки тому, що містяни дотримувались усіх необхідних обмежувальних заходів.

«Думаю, це завдяки тому, що нововолинці дослухалися до порад: менше перебувати на вулиці, дотримуватися масочного режиму і усіх інших необхідних обмежувальних заходів. Тому я й надалі прошу дотримуватися карантину. Аби ми й надалі разом втримали ситуацію з коронавірусом й не було пікового підняття цього захворювання», – зауважив Андрій Сторонський.

Однак, не зважаючи на порівняно не велику кількість випадків Covid-19 в місті, занепокоєння викликає ситуація на місцевих ринках. Адже там, за словами посадовця, встановлених урядом вимог не надто дотримуються і часто їх порушують.

«Мені неодноразово телефонують мешканці з обуренням, що на ринках не дотримуються встановлених урядом санітарно-епідемічних норм. Саме тому контролюючим службам дана вказівка проводити постійні перевірки й роз’яснення з метою дотримання карантинних заходів», – зазначив Андрій Миронович.

Також він повідомив, що одного хворого на коронавірус, який перебував на лікуванні в Обласній клінічній лікарні, сьогодні мають перевезти у Нововолинськ, оскільки він вже вилікувався.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here